KONST / Litografier / Färglitografi 13327003
nr 1332 7003
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 192/450, fåglar. Motivet: 40x59cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:45:11
900 kr
1.200 kr
2.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)